Доставка

Доставка у відділення «Нова пошта»:
Отримання товару у відділенні «Нова пошта» згідно з умов перевізника.


Кур'єрська доставка «Нова пошта»:
Доставка замовлення кур’єром «Нова пошта» згідно з умов перевізника.

 

Одержувач при отриманні Відправлення має підписати Експрес-накладну. Проставленням підпису на Експрес-накладній Одержувач підтверджує, що:

 • Відправлення отримане ним в належному стані, вміст відправлення відповідає якісним та кількісним характеристикам, в повній комплектації;
 • Відправлення оглянуте Одержувачем та відсутні будь-які пошкодження пакування та вмісту відправлення, а також сліди розпакування;
 • Одержувач ознайомлений з правом пред’явлення будь-яких претензій до Виконавця щодо Відправлення до моменту його отримання, а також ознайомлений із можливістю скласти Акт за участю представника Виконавця в порядку, передбаченому Публічним договором.
 • Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні! Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника та не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на користь Покупця, якщо товар не був перевірений при отриманні.
 • Про прибуття замовлення у відділення ви будете проінформовані SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
 • Отримати замовлення ви можете в будь-який час після отримання SMS про прибуття посилки згідно з графіком роботи відділення за посиланням.
 • Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться в магазин.
 • Під час отримання замовлення у відділенні «Нова Пошта» необхідно вказати номер накладної з SMS-повідомлення, Пред'явити паспорт (для всіх замовлень від 15000 ₴ обов’язкова копія документа, що посвідчує особу, відповідно до Закону України – стаття 10).
 • Оплата здійснюється виключно за вартість товару і послуги доставки. Додаткова оплата при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» не стягується.

Оплата

Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:

 • Накладений платіж Нова пошта:

Оплата готівкою або картою Visa, MasterCard при отриманні у відділенні або від кур'єра.

 • Перерахунок на картку Банку

Реквізити для оплати Ви отримаєте в СМС одразу після оформлення замовлення.

 • Онлайн оплата

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Онлайн оплата». Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Після оформлення замовлення співробітник інтернет-магазину підтверджує оплату і наявність товару, а також погоджує зручний час і місце доставки. Експедитор-касир доставляє оплачений товар і всі необхідні супровідні документи за адресою, вказаною покупцем.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.