Гравіювання на наручних годинниках від компанії Period.com.ua

Наш інтернет-магазин не лише представляє широкий вибір наручних годинників, але й пропонує ексклюзивну послугу лазерного гравіювання, завдяки якій ви можете зробити цей аксесуар надзвичайно значущим та незабутнім подарунком.
Лазерне гравіювання – це нанесення на металевий виріб (корпус чи браслет) годинника надписів, логотипів  компаній, чи навіть портретів. Лазерний промінь, генерується та фокусується спеціальним приладом. Під час процесу нанесення лазерний промінь “знімає” дуже маленький верхній шар поверхні (приблизно 10-25 мікрон).


Лазерне гравіювання призначене виключно для металевих наручних годинників і характеризується наступними перевагами:

  • Висока деталізація та довговічність зображення;
  • Швидке виконання робіт;
  • Гарантія цілісності поверхні годинника під час процедури;
  • Ми виконуємо лазерне гравіювання будь-якої складності на замовлення, без обмеження кількості;

Найефектніший і водночас найскладніший спосіб персоналізації наручних годинників - це друк або гравірування на циферблаті під склом. Ми виконуємо такий вид робіт і ціна залежить від конкретної моделі годинника і способу нанесення.
Гравірування на циферблаті можливе, якщо він зроблений з металу. Друк фарбами застосовується в разі, якщо необхідно зробити логотип у певних кольорах або циферблат зроблений із пластику.
Варто зазначити, що для такого виду брендування, знімається циферблат з годинника, ми виконуємо нанесення, а потім його назад встановлюють у годинник. Цю процедуру виконує майстер офіційного сервісу і при цьому зберігається гарантія на годинник.

Вартість нанесення гравіювання на годинник – від 300 грн.

Замовити прорахунок, оформити замовлення і проконсультуватися з будь-яких питань, що виникають у Вас, можна за телефонами 0 800 337 555063 554 04 04066 554 04 04068 554 04 04  або будь-яким зручним способом зв'язку вказаним у розділі контакти.