Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Maurice Lacroix

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Історія Maurice Lacroix - це дивовижна розповідь. По-перше, тому що її заснувала родинна компанія Desco von Schulthess, яка спеціалізувалася на виробництві шовку. По-друге, бренд не був названий за ім'ям засновника, як це зазвичай відбувається, а навіть не за ім'ям міста, в якому розташовувалася мануфактура. Maurice Lacroix - це ім'я одного з працівників, обране через його чудовий звук.

Фабрику створили в 1961 році на північному заході Швейцарії у місті Сенлез'є, і спочатку вона займалася виробництвом годинників для інших брендів. Під маркою Maurice Lacroix перші годинники були випущені в 1975 році. За короткий час компанія завоювала довіру клієнтів. У 1980 році компанія припинила виробництво годинників на замовлення і повністю сконцентрувалася на розвитку свого власного бренду. У 1989 році компанія розширилася, придбавши інший завод Queloz SA у тому ж місті.

У 2001 році Моріс Лакруа став президентом компанії і підняв її на новий рівень, досягнувши юридичної незалежності від Desco von Schulthess. Незважаючи на те, що мануфактура Maurice Lacroix вважається однією з найбільш сучасних у світі, багато деталей все ще виготовляються вручну висококваліфікованими майстрами. Завдяки поєднанню передових технологій і ручної праці компанії вдалося успішно конкурувати на світовому ринку. Сьогодні у компанії є 14 унікальних калібрів і 12 нагород в області дизайну.

Кілька цікавих фактів про Maurice Lacroix:

  • Компанія Maurice Lacroix вже багато років бере участь у відомій виставці сучасного мистецтва ART, яка щорічно проходить в Базелі.
  • Послом бренда Maurice Lacroix є засновник Вікіпедії Джиммі Уелс.
  • З 2014 року компанія стала спонсором футбольного клубу Барселона.
  • У 2008 році компанія представила унікальну розробку - годинники з механічною пам'яттю Memoire 1, які вважаються одними з найскладніших хронографів в історії людства. Щорічно випускається всього 50 екземплярів Memoire 1.
  • Щороку компанія Maurice Lacroix виробляє понад 90 000 годинників.

Найбільш відомими та обмеженими колекціями Maurice Lacroix є:

  • Найбільш відомою колекцією бренда, ймовірно, є колекція Masterpiece, яка перекладається як "шедевр". Назва повністю виправдовується, оскільки в цій колекції представлені моделі, продумані до дрібниць з технічної та естетичної точок зору. Головною особливістю цих годинників є ретроградна індикація, яка стала візитною карткою бренда.
  • Ще однією унікальною моделлю є Regulateur Roue Carree, в якій майстри Maurice Lacroix втілили оригінальну ідею створення квадратного колеса, яке служить циферблатом для секундної стрілки.
Розгорнути
Вгору