Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Наручні годинники Hanowa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Компанія Hanowa розпочала просування ідей "грубої естетики" в 1963 році, коли її заснував г-н Ганс Нолль у місті Бьєн, Швейцарія. У 1990 році бренд створив свій власний стиль, заснувавши компанію Swiss Military Hanowa, спеціалізуючуся на надійних спортивних годинниках за доступними цінами.

З того часу бренд, який виник від назви компанії Hanowa, поєднав в собі високу якість швейцарських виробів та спортивний дизайн. Додаток "Swiss Military" підкреслює принципи швейцарської армії: надійність, стійкість, високу точність та здатність працювати в надзвичайних умовах.

На сьогоднішній день Swiss Military Hanowa є визнаним брендом, офіційно затвердженим Швейцарською Конфедерацією, і має багатий досвід у виробництві спортивних, функціональних та повсякденних годинників.

Використання високоякісних матеріалів, а також різноманіття стильних кольорів і форм робить ці швейцарські годинники унікальними та ідеально підходить для індивідуального стилю життя, при якому надається особлива увага якості.

Поєднання швейцарської майстерності та спортивного дизайну, унікальних функцій та армійської точності при збереженні доступних цін та функціональності сформували унікальний імідж та репутацію бренду.

Усі годинники компанії Swiss Military Hanowa виробляються в Швейцарії. Зображення швейцарського хреста на логотипі свідчить про високі швейцарські стандарти якості, які дотримується бренд. Водонепроникність годинників варіюється від 3 до 10 атмосфер (вказано на задньому кришці корпусу), і корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Більшість моделей обладнані сапфіровими склами, світяться стрілки і цифри. Всі механізми постачаються провідними швейцарськими виробниками, що є невід'ємною частиною спадщини бренду.

Перед зборкою кожна деталь годинників піддається ретельній перевірці фахівцями, і для виявлення навіть найменших дефектів використовується спеціалізоване електронне обладнання. Контроль якості проводиться на кожному етапі виробництва та збірки, що гарантує цілісність всіх використовуваних матеріалів. З метою забезпечення оптимальної роботи всіх годинників компанія Swiss Military Hanowa піддає їх ретельним випробуванням.

Бренд Swiss Military Hanowa офіційно затверджений Швейцарською Конфедерацією завдяки високим стандартам якості, яким він дотримується з моменту свого заснування. Ця акредитація швейцарського уряду належить лише декільком вибраним швейцарським брендам і визнана по всьому світу. Вона підкреслює міцний зв'язок із видатним швейцарським хрестом, який зображений на всіх годинниках Swiss Military Hanowa і є невід'ємною частиною його духу та філософії.

Розгорнути
Вгору