Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Наручні годинники Diesel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Годинники Diesel поєднують в собі інноваційні ідеї та художню індивідуальність. Їх унікальний дизайн робить їх винятковими. Широкий вибір моделей підвищує привабливість цих годинників, а використання високоякісних матеріалів гарантує тривалий термін служби. Серед годинників Diesel можна знайти сміливі моделі як для чоловіків, так і для жінок, які прагнуть виділятися та підкреслювати свій характер. Ці годинники призначені для тих, хто готовий приймати виклики.

Історія бренду Diesel пов'язана з засновником компанії в Мольвені, італійським дизайнером Ренцо Россо. Його метою було просувати нові дизайнерські ідеї на ринку. Унікальний дизайн та використання високоякісних матеріалів зробили бренд Diesel одним із найвідоміших модних брендів, спрямованих на молодь та індивідуальність. Перший магазин Diesel був відкритий в 1996 році в Нью-Йорку на Лексінгтон Авеню.

Бренд Diesel не лише представляє продукцію, а й віддзеркалює спосіб життя. Компанія дотримується інноваційного підходу до маркетингу, співпрацюючи з розробниками комп'ютерних ігор та навіть створюючи проекти у віртуальному світі Sony PlayStation Home спільно з Sony Computer Entertainment Europe.

На сьогодні компанія налічує 18 філіалів в Європі, Азії та Америці, де працює близько 6000 співробітників. Годинники Diesel можна придбати в одному із 5000 точок продажу, включаючи найбільший магазин у Мілані. Річний оборот продажу продукції становить 1,3 мільярда доларів, що в значній мірі завдяки годинникам Diesel та іншим аксесуарам.

Серед численних моделей особливу увагу заслуговує колекція годинників Diesel з кількома циферблатами, включаючи лінію Grand Daddy, яка стала однією із найвпізнаваніших у світі. Вони віддзеркалюють унікальний стиль та бажання їх власників. Бренд асоціюється з молоддю, їх бунтом та прагненням втілювати мрії в життя. Їхні інноваційні погляди на світ та життя знаходять відображення в годинниках Diesel, які відрізняються оригінальним дизайном, що втілює новаторські ідеї.

Розгорнути
Вгору