Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Наручні годинники Atlantic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

  Історія торгової марки ATLANTIC почалася в 1888 році в маленькому швейцарському містечку Бетлах, що знаходиться в передмісті Гренхена. Едуард Куммер, досвідчений годинниковий майстер, заснував там фабрику EKB (Eduard Kummer Bettlach), яка спеціалізувалася на виготовленні компонентів для кишенькових годинників. Едуард Куммер був людиною з унікальними здібностями, працьовитим та відданим годинничному мистецтву, як багато інших швейцарських підприємців того часу.

Він вимагав від своїх майстрів годинної справи високої самовідданості та точності в кожній деталі, ретельно стежачи за якістю виготовлених виробів. На початку своєї діяльності у 1888 році фабрика мала всього 20 працівників, але незабаром їх кількість зросла до 700 осіб завдяки успішним продажам та постійному зростанню попиту. Едуард Куммер виявився мудрим передбачителем, запропонувавши якісні послуги своєї майстерні, які точно відповідали тенденціям ринку того часу. Конче, до кінця XIX століття фабрика отримала понад п'ятдесят замовлень на виготовлення годинних корпусів.

Рішущим моментом для фабрики став 1928 рік, коли вона почала випускати наручні години з марками ARISTON, ARTIFLEX та OPUS. Дотримуючись постійного контролю та використання інноваційних корпусів, компанія представила години ATLANTIC. Ці години були водонепроникними хронографами та виявилися одними з перших у світі. Колекція ATLANTIC швидко завоювала популярність в Європі, і в 1952 році назву компанії змінили на ATLANTIC Watch Ltd, зосереджуючи всі зусилля на створенні моделей ATLANTIC.

Едуард Куммер завжди був пристрасно відданий ідеям технічного прогресу, що проявлялося в його прагненні до інновацій та впровадженні останніх технологічних розробок на своїй фабриці. У 1920-х роках EKB була однією з перших фабрик, яка випустила водонепроникні наручні години, а в 1930-х роках фабрика створила перші години з автоматичним заводом. Унікальне винахідництво 1950-х років - система speed-switch, яка змінює дату в автоматичних механізмах, залишається актуальним і до цього дня. Чоловічі та жіночі години Atlantic і досі виготовляються на фабриці в Гренхені, вони оснащені механізмами найвищої якості від швейцарської компанії ETA. Усі години цього бренда володіють водонепроникністю від 30 до 200 метрів і проходять суворі випробування на кожному етапі зборки механізму.

Багато винаходів та інновацій внесли свій внесок у історію бренда. ATLANTIC Watch Ltd. розробила титановий корпус Nautilus з глибиною водозахисту до 1000 метрів і надійні години Midas з особливо міцним корпусом, стійким до подряпин.

Стиль годин та назва бренда завжди символізували надійність і велич. Саме тому наприкінці XX століття годинники ATLANIC були особливо популярні серед яхтсменів, моряків та інших людей, пов'язаних з морськими справами, і багато колекцій включали в себе слово "море".

Сьогодні години ATLANTIC представляють собою водонепроникні моделі спортивного та класичного стилю, виготовлені з високоякісної сталі. Їх циферблати захищені сапфіровим склом, стійким до подряпин, завинчування головки, як правило, гвинтові, і багато моделей мають подвійну прокладку для додаткового водозахисту механізму. При цьому ціни на години цього швейцарського бренда залишаються розумними, що робить їх привабливими для покупців.

 

Розгорнути
Вгору